AN Tehnika OÜ

Tootekataloog

Esitulede klaaside taastamiskomplekt MANNOL

  Esitulede klaaside taastamiskomplekt MANNOL

  Kriimustatud ja kollaseks muutunud plastist esilaternate lihtsaks mehaaniliseks ja käsitsi poleerimiseks. Demonteerimise vajadus puudub! Killustik, ultraviolettvalgus, sool, putukad ja ilmastikuolud kahjustavad esilaternate pinda ja teevad selle lõpuks tuhmjaks. Selle tagajärg - halb nähtavus!
  Lihtne vahendi kasutamine kestvusega umbes 30 minutit, annab autole mitte ainult atraktiivsema välimuse, vaid ka taastab tulede heleduse, suurendades nähtavust ja sõiduohutust. Ka saab vahendit kasutada paadi akendel, mootorrattakiivritel ja mootorratta tuuleklaasidel.

  Kasutamine:
  Puhastage töödeldav pind veega. Kasutage külgnevate pindade kaitsmiseks kleeplinti. Niisutage pinda ja poleerige ühtlaselt. Jälgige lihvimisringide 800 → 1200 → 2000 järjekorda ja kasutage iga ringi mõned minutid. Poleerige poleerimiskäsna (oranž) ja polituuriga, kuni pind muutub läikivaks ja läbipaistvaks. Puhastage ja kuivatahe latern hoolikalt. Kandke käsnale poleerimise lõpetamiseks ultraviolettkiirguse eest kaitsvat nano-hermeetikut (valge) ja poleerige 1 minut. Laske kuivada 2 tundi päikese käes.

  Komplekt sisaldab:
  1 tk lihvketas ise lukustuv (elektriliste kruvikeerajate jaoks)
  2 tk lihvketas 2000
  2 tk lihvketas 1200
  2 tk lihvketas 800
  1 tk kleeplint 3000 x 20 mm
  2 tk lihvimispasta 40 g
  1 tk poleerimiskäsn (oranž)
  1 tk käsn poleerimise viimistluseks (valge)
  2 tk nano-hermeetik, kaitseb ultraviolettkiirguse vastu 7,5 ml

  LaoseisLaos
  Kaal koos pakendiga200 g
  Pakendi mõõtmed200 x 110 x 65 mm
  Kood#9801
  TRANSPORT2,82 €2,76 €kuller 6,01 €Esindus: Tasuta

  Sarnased tooted